Duo RASCAL

  •  jsou profesionální kouzelníci, kteří se se svými jevištními projekty stali čtyřnásobnými  více mistry republiky v iluzích.Jejich vystoupení je vhodné jak pro dospělé,tak i dětské obecenstvo.

 

ZMIZENÍ PARTNERKY - světová iluzionistická novinka, při které je kouzelníkovi umožněno složit svou partnerku do maličké kostičky a následně ji nechat úplně zmizet ze scény za pečlivého dozoru diváků.

ZÁHADNÁ SHOW, PŘI KTERÉ DUO RASCALS, JAKO JEDINÍ NA SVĚTĚ, PŘEDVÁDÍ TUTO ILUZI S PŘEKVAPIVOU ZMĚNOU KOSTÝMU PARTNERKY KOUZELNÍKA BĚHEM VYSTOUPENÍ. 
 
SMRTÍCÍ VIDLICE - velmi dokonalá iluze, při níž je možno shlédnout hru s ohněm, šátky, penězi a na závěr kouzelníkovou partnerku vystavenou nebezpečí mnoha ostrých vidlic.
 
HOŘÍCÍ HLAVA - hlavu máme jen jednu, a ta je důležitou součástí lidského těla.
Hlavu partnerky bude odolávat ohňovému nebezpečí, kterému bude nemilosrdně vystavena.  
 
BEZHLAVÁ ŽENA - i mafiánské praktiky jsou krátké na toto super iluzionistické show, kde partnerka kouzelníka doslova a do písmene "ztratí hlavu".
 
 
KOUZELNICKÁ SHOW PRO DĚTI - zábavné vystoupení, ve kterém mají naši nejmenší  jedinečnou možnost setkat se s kouzelnickým klaunem a spolupracovat s ním při tvorbě jeho programu, ve kterém samy mohou kouzlit a soutěžit a pomoci tím kouzelníkovi vytvořit celý zábavný kouzelnický program.
 
 
ZIG - ZAG MAGIC SHOW - iluze, ve které je spojena hudba s ladností pohybu, ukázkou žonglování v tajemné masce a magickým uměním, které vrcholí v překvapivý konec vystoupení.
 
JUGGLING SHOW - žonglérské vystoupení, ve kterém se jedná převážně o práci s kruhy, míčky a cihličkami. 
Téměř všechny tyto žongláže jsou prováděny při balanci na válcích.